neuvoja pojat

niin jos laittaa käden pojan etumukselle niin mitä sillon pitää tehdä? tai no esim farkkujen päältä on vähän vaikeempi tehdä mitään mut jos menee farkkujen alle silleen että alkkarit on kuitenkin välis viel mut tuntee munan hyvin :D niin mikä tuntuu hyvältä, miten sitä pitäis kosketella? :)

kiitos neuvoist.
61427
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Sormilla tai kämmenellä painat/painelet hieman kullia (vartta) ja samalla liikuttelet kättäsi sen päällä. Terska eli kärkiosa on kaikkein tuntoherkintä aluetta, joten sen hyväily tuntuu parhaimmalta.

Hieman hankala selittää, mutta mulle ainakin kelpaisi.

Äänestä

no siis kuhan "painelet" ja tavallaan hierot sitä, vaikka boxerit siin välissä oliskin..

Äänestä

entäs siinä farkkujen päällä?
säikähtääkö pojat noin yleisesti ottaen kun tyttö ensimmäistä kertaa siirtää kätensä farkkujenkin päälle?
ja silloin kun sitä munaa silitellään niin seisooko se silloin?

heh, tietämätön..

Äänestä
  • ^joo siis kai siinä vähän yllättyy.. ;)
    Mutta kuitenkin positiivisesti..
    Ja luulenpa että kyllä' se murrosikäisen kalu siinä alkaisi eteen ottamaan.. mulla varmaan ainakin..

    Äänestä

  • ^^^^^^^^ kirjoitti:

    ^joo siis kai siinä vähän yllättyy.. ;)
    Mutta kuitenkin positiivisesti..
    Ja luulenpa että kyllä' se murrosikäisen kalu siinä alkaisi eteen ottamaan.. mulla varmaan ainakin..

    Olen 20 ja melko kokenut jo seksiasioissa, mutta haluan vastata tähän, koska tämä on sellainen kysymys johon osaan vastata.

    Farkkujen läpi ei nyt hirveästi tunne, riippuu tietenkin miten tiukat farkut on. Jos farkut on välissä, hiero ja puristele vain hellästi, ihmeisiin ei silloin vielä pysty

    Mutta jos laitat käden housuihin, niin että vain bokserit ovat välissä, voit ottaa jo kullista otteen ja vedellä sitä edes takaisin. Silloin voi ruveta jo seisomaan hyvinkin, mutta se riippuu tilanteesta, ei ole ollenkaan varmaa

    Sitten jos laitat kätesi ihan housuihin, niin ota vaan kulli käteen ja vetele sitä edestakaisin, ei liian kovaa kuitenkaan. Hiero myös kullin päätä, se on herkkä kohta. Pallejakin voi hyväillä vähän, mutta hellästi. Korostan, että aina ei välttämättä seiso, mutta todennäköisesti seisoo ja se on heti merkki siitä, että poika on kiihottunut

    Äänestä

Mutta liikuta edes takasin (hiero) välillä nopeemmin ja välillä hitaammin. Purista suht kevyesti samalla..

Äänestä

Kommentoi aloitusta


tyttö91__ kirjoitti:

niin jos laittaa käden pojan etumukselle niin mitä sillon pitää tehdä? tai no esim farkkujen päältä on vähän vaikeempi tehdä mitään mut jos menee farkkujen alle silleen että alkkarit on kuitenkin välis viel mut tuntee munan hyvin :D niin mikä tuntuu hyvältä, miten sitä pitäis kosketella? :)

kiitos neuvoist.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu