Jätkät vihreänä kateudesta Akia kohtaan!

41013
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Me halutaan olla n......itä.

Aki on meidän esikuva, kunhan vaan kadehditaan.

Äänestä

kun on tullut pipi hommissa,,,raskasta on raksamiehen duuni.

Äänestä
  • voi kuvitella että joku kadehtii tummaihoista täällä peräpohjolassa....ei ole helppoa täällä tummaihosella.

    Äänestä

Siltä näyttää todellakin

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Ha-haa! kirjoitti:

http://keskustelu.suomi24.fi/show.fcgi?category=107&conference=4500000000001676&posting=22000000029336838

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu