Yamha DT Supermoto

Kertokaas yamaha dt supermoton hyvät ja huonot puolet. kiitos :)

http://www.tunsty.net/bilder/Yamaha_DT_50_Supermoto.jpg
4251
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

-Vähän laiska vakiona
vähän piristystä niin hyvä mopo
kestävä

Äänestä

Yamaha dt on vakiona luumu, mutta kun otat pakoputkesta kuristimen pois, ärhäkämpää mopoa et löydä!

Äänestä
  • Löytyy 77br detsissä menee jotain vitusti mut aika iso homma jos ei osaa

    Äänestä


Kommentoi aloitusta


yamaha ei pamaha kirjoitti:

Kertokaas yamaha dt supermoton hyvät ja huonot puolet. kiitos :)

http://www.tunsty.net/bilder/Yamaha_DT_50_Supermoto.jpg

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu