Surkeaa porukkaa!!

Todella typeriä ihmisiä BB:ssä tänä vuonna. Edellisinä vuosina on sentään ollut mielenkiintoisia persoonia, mutta nyt on pelkkiä kikkeleistä ja pimpeistä puhuvia säälittäviä juoppoja. Surkein bb kausi ehdottomasti, toivottavasti myös viimeinen!
3326
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Kuka kumma noita asukkaita valitsee taloon? Ne ihmiset olisi syytä vaihtaa ja ottaa tilalle avaramman näköalan omaavia ihmisiä! jengi on vuosi vuodelta huonontunut. Ekalla kaudella syntyi sentään asiallista keskusteluakin melko paljon tähän verrattuna.

Äänestä
  • Vähä tulis säpinää ku eivät antas viinaa ollenkaan. Sielläpä perkeleet kärvistelis. kahtoin sen ekan BB.n ja sen jälkii en oo kahtonu. Yks päivä vahingoissa oli kanava hetken subilla kun kuvittelin et siellä näkyis jotain hyvää ohjelmaa niin eiköhän joku jauha ihan ihme juttua et sä oot heikoilla hangilla. Sillon aattelin et en varmana kahto yhtään jaksoa ikinä sitä. En ees tiiä nimiä ku ei kiinnosta. Sietäs loppua.. Pystyy niitä jenkkejä jne matkimaan muutenkin.

    Äänestä

olen samaa mieltä, tosi törkeetä ja mitäänsanomatonta porukkaa, eipä tartte kattoa enää. Viime kerralla vielä kiinnosti, nyt vaan löhötään ja puhutaan paskaa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Sepi kirjoitti:

Todella typeriä ihmisiä BB:ssä tänä vuonna. Edellisinä vuosina on sentään ollut mielenkiintoisia persoonia, mutta nyt on pelkkiä kikkeleistä ja pimpeistä puhuvia säälittäviä juoppoja. Surkein bb kausi ehdottomasti, toivottavasti myös viimeinen!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu