Maxine nähnyt aaveen?

Onko Maxinella lääkitys kohdallaan???
4256
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

vaaleaihoiset eivät halua peittää vaaleaa ihoaan
itseruskettavilla.

Äänestä
  • on itseruskettavia mukana, onko Maxilla?

    Äänestä

Katsos, se oli pimeässä kuvattu osio, jossa nainen kertoi aaveesta peilissä. Pimeässä kuvatussa hiusten väri vaikuttaa toiselta, kertoja oli se Tiina Tellervo, jolla on valossa punaiset hiukset ja pimeässä "blondi".

Äänestä
  • nähdä kahtena, joten se siitä aaveesta.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Pitääkö paikkansa? kirjoitti:

Onko Maxinella lääkitys kohdallaan???

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu