koko uus levy.
Toi akka kirkuu kun kissa pistoksissaan ja biisit on ihan outoja "Abba"-covereita!
En diggaa enää....
Toi akka kirkuu kun kissa pistoksissaan ja biisit on ihan outoja "Abba"-covereita!
En diggaa enää....
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 9
Vanhimmat
Sinun musiikillinen arvostelukykysi on yhtä ala-arvoista kuin kielenkäyttösi.
ainakaan ajatuksella. Muuten en voi sanoa muuta kun että makuasia. No, toiset tykkää rovoilla, luoja tietää, miksi. Trollaaminen on tiettävästi erittäin älykästä puuhaa.
mutsis työnsi paskaa ku sua duunas
Sattuu muuten olemaan Nightwishin paras levy.
Snadi pelle olet, jatka sä sitä uniklubin kuunteluu....
Voi voi, nyt on lökäpöksy pipopää väärällä palstalla. Jou jou räppikeskustelut on muualla. Täällä keskustellaan MUSIIKISTA.
Tuosta Abba hommelista olen itsekkin kuullut puhuttavan, että olisi Abbaa tämä uusi Nightwish.
Mutta hienomminkin asian olisi voinut ilmaista!
Tosin en aio enää ostaa Nighwishin levyjä, kerta ei enää Nighwishiä ole, koska tuollainen pomppija on sinne laulajaksi päässyt.
urvelo
Taas yritetään$ tehdä musiikista abbaa kun uuden laulajan ääni abban naisia muistuttaa. Jos Tarjan ääni on se mistä diggailit et tainnut bändin fani olla lainkaan. Itse bändin musiikki kun nyt ei ole kovinkaan merkittävästi muuttunut.Ihan aikuisten oikeesti.