Minkäslainen korjaamo tuo Vihdin Autotalo on? Ja minkälainen automyynti siellä on? Olen muuttanut Vihdin suunnalle ja ajatellut vaihtaa autoni Citroenin tarjoamaan.
Minkälaista palvelua ja hyvityksiä saa tuolta automyynnistä ja onko huolto minkälainen?
On todella huonoja kokemuksia aikaisemmalta paikkakunnalta huollon asentajista ja työnjohtajista. Onko tuolla vihdissä kusetuksen makua? Kenen puoleen siellä kannattaa kääntyä jos haluaa asiantuntevaa ja ystävällistä palvelua?
Vihdin Autotalo??
4
3706
Vastaukset
- pysty231
Varaosapäällikkö toimii omien etujensa puolesta!
- Anonyymi
Lähinnä hyviä kokemuksia. Kolmas Sitikka menossa.
- Anonyymi
Koittakaa välttää, vaihtoauto hyvitykset todella ala- arvoisia!!!
- Anonyymi
Olen ollut 20 vuotta Vihdin autotalon asiakas ja ajanut Citikalla elokuusta 2004 asti ja sitä ennen Volvoilla yhteensä noin 890 tkm. Volvot Lohjalta. Lohjalla oli huoltopäällikkö ja hän nimesi autolleni vakihuolto henkilön nuoren ammattitaitoisen kaverin ja hän vastasi autoni huolloista. Kun oli aika ja täytyi siirtyä etuvetoisiin autoihin niin aikani kierreltyäni päädyin Vihdin Autotaloon. Ostin Eskolta sitten C-vitosen. Päätökseni vaikutti se, että huollon pomona oli ammattitaitoinen kaveri, johon uskalsin luottaa huolloissa. Mika oli vaihtanut työpaikkansa Lohjalta Nummelaan Vihdin Autotaloon.
Ajoin tuolloin vielä paljon ja päätökseni vaikutti suuresti se mitä aikanaan sanoin Eskolle, että autoja voi ostaa mistä tahansa mutta hyvää huoltoa kaikki eivätpysty lupaamaan ja luotin heihin ja Mikaan. 20 vuoden jälkeen en ole kertaakaan pettynytja apua on aina saanut niin Eskolta, Pekalta ja koko Vihdin huollon Henkilökunnalta. Edestakainen matkani huoltoon on 130 km.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1271904
Noniin rakas
Annetaanko pikkuhiljaa jo olla, niin ehkä säilyy vienot hymyt kohdatessa. En edelleenkään halua sulle tai kenellekään mi1001660Lasten hyväksikäyttö netissä - Joka 3. nuori on saanut seksuaalisen yhteydenoton pedofiililtä
Järkyttävää! Lapsiin kohdistuva seksuaalinen hyväksikäyttö verkossa on yhä pahempi ongelma. Ulkolinja: Lasten hyväksikäy561246Kumpi vetoaa enemmän sinuun
Kaivatun ulkonäkö vai persoonallisuus? Ulkonäössä kasvot vai vartalo? Mikä luonteessa viehättää eniten? Mikä ulkonäössä?521131Multa sulle
Pyörit 24/7 mielessä, kuljet mun mukana, mielessä kyselen sun mielipiteitä, vitsailen sulle, olen sydän auki, aitona. M31988Mies, eihän sulla ole vaimoa tai naisystävää?
Minusta tuntuu jotenkin, että olisit eronnut joskus, vaikka en edes tiedä onko se totta. Jos oletkin oikeasti edelleen s47886Nainen, olen tutkinut sinua paljon
Salaisuutesi ei ole minulle salaisuus. Ehkä teimme jonkinlaista vaihtokauppaa kun tutkisimme toisiamme. Meillä oli kumm51883Onko sulla empatiakykyä?
Etkö tajua yhtään miltä tämä tuntuu minusta? Minä ainakin yritän ymmärtää miltä sinusta voisi tuntua. En usko, että olet42837Olet myös vähän ärsyttävä
Tuntuu, että olet tahallaan nuin vaikeasti tavoiteltava. En tiedä kauanko jaksan tätä näin.37820Okei nyt mä ymmärrän
Olet siis noin rakastunut, se selittää. Onneksesi tunne on molemminpuolinen 😘56798