Uunivuokagallup

Mikä pinnoitettu uunivuoka kannattaisi ostaa? Kestävä ja pestävä. Murekkeelle, paprikoille ym? Hinnalla ei niin väliä, jos löytyisi laatua.

Mikä taas kannattaa ehdottomasti unohtaa ja miksi?

Olen kyllästynyt vuokiini, joista jo n. 20 käytön jälkeen pinnoitus hiutuu.
2220
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

...

Äänestä

Hackmanilta Tools -sarjan uunivuokaa himoitsen, mutta hinta on vielä hirvittänyt. Harjattu rosteripinta on todella kaunis ja käytössä varmaan ikuinen. Mitat jotain 30x40 ja hintaa taisi olla 179 €, mutta sillähän ei ollut väliä.. Samaan sarjaan löytyy myös kattilat, keittiötyövälineet ja aterimetkin.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Ruusut ja risut kirjoitti:

Mikä pinnoitettu uunivuoka kannattaisi ostaa? Kestävä ja pestävä. Murekkeelle, paprikoille ym? Hinnalla ei niin väliä, jos löytyisi laatua.

Mikä taas kannattaa ehdottomasti unohtaa ja miksi?

Olen kyllästynyt vuokiini, joista jo n. 20 käytön jälkeen pinnoitus hiutuu.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu