iltasanomien mukaan subtv harkitsee jatkotoimenpiteitä jos seiskan väitteet pitää paikkaa..
poistetaanko aki?
...l..
12886
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 12
Vanhimmat
Sehän on rasistista ja äiti voi saada sydänkohtauksen..
Voidaan sitten lukea Ilta-lehdestä lisää lässytystä.
Taitaa tulla mussuttajalle lähtö...
asiat on vanhentuneita!
tavarasi ovat jo roskalavalla
..sehän sen patin selittäisikin ;-)
luonne pysyy usein ikava kylla samana. nimenvaihdolla ei menneisyyttaan voi peittaa. rattijuoppo on aina rattijuoppo ja varas on aina varas.
no eikä oo!
älkää tuomitko akia varsinkaan ilman että häntä kuullaan asiasta
Toivotaan että Aki poistetaan. Rikollisuus on rumaa :)
tapahtuneista asioista, niin eikö sitten myös Kadi ja Heli (saanut ainakin syytteen) tulisi passittaa ulos samalla oven avauksella?
Toivottavasti lähtee, kuin sukupuolitauti eräältä helsingin ent. esikaupunkialueelta.
porsaita äidin....
Muistaako kukaan kun Heidi poistettiin kun ei ollut kertonut tuotantotiimille että tapailee poikaa! Tämän kamalan rikkomuksen takia Heidi poistettiin. Samoin Manki poistettiin kun sormeili Sorellaa- josta ei vissiin mitää rikosrekisterin tapaista edes seurannut....vai? Jos Aki on jättänyt kertomatta vanhoista rikoksistaan JOS NIISTÄ ON KYSYTTY niin pitää poistaa, ja samalla syyllä tietysti Helikin!