cry baby

laulaako Johnny oikeesti elokuvassa cry baby ? on pakko kysyy ku alko häiritsee ku en tiiä.. : D mut kiitos vastaajille! XDD
81767
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

Itseasiassa mä en tiedä...hyvä kysymys. Mulla on joskus ollut se soundtrack, mut siinä biisit tais vetää joku muu..

Äänestä
  • Mullakin toi soundtrack niin ei laula..Mut epäilys on et se saattaa laulaa elokuvassa päälle pikkasen.

    Äänestä

  • tumpeliina kirjoitti:

    Mullakin toi soundtrack niin ei laula..Mut epäilys on et se saattaa laulaa elokuvassa päälle pikkasen.

    Ei laula itse. Olisi kyllä ihanaa jos laulaisi! Onneksi Sweeney Toddissa laulaa itse.

    Äänestä

Johnny laulaa käsittääksen ainakin yhdessä laulussa itse. Nimittäin King Cry Baby- laulun. Tälläisen jutun olen kuullut.

Äänestä
  • se depp tuossa king-cry babyssä

    Äänestä

  • Eli tuossa King Cry Baby -kappaleessa Depp hoilaa. Muissa kappaleissa Deppiä 'dubbaa' James Intveld.

    Äänestä

juu kyllä se laulaa siinä ja hyvin laulaakin :D

Äänestä

se ei laula missään laulussa. Siin dvd:llä oli semmonen juttu missä siitä kerrottiin joten siinä sanottiin että se ei laulanut mitään.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


: DD kirjoitti:

laulaako Johnny oikeesti elokuvassa cry baby ? on pakko kysyy ku alko häiritsee ku en tiiä.. : D mut kiitos vastaajille! XDD

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu