Olisikohan täällä ketään ystävällistä HIM-fania joka haluais listata mulle HIMin semmoset tärkeimmät ja parhaimmat musavideot mitkä kannattais katsoa? (Mä oon tavallaa aika uus fani) Heh, toivottavasti ette menetä hermojanne tämmösten uusfanien kanssa... :)
Musavideot?
5
485
Vastaukset
- borje
sacrament ja wicked game(ei melasniemen versio siel puistos) ja funeral of hearts on hyviä siitä dvd:ltä.toki kaikki muutkin :) ja tää uus "passions killing floor"........vaikea valita mitä suosittelis :) eikä tää solitary man:kään ihan kauhia ole ;)
- keetaz
The sacrament oli aivan ihana biisi ja myös musavideo!! Ville oli nii syötävän hyvän näkönen et iha kylmät väreet tuli!! :D AAAHH!!
- alden
1. When Love And Death Embrace(1997)
2. Wicked Game(uncencored brit. version, 2000)
3. Join Me(Snow Castle Version, 2000)
4. Pretending(2001)
5. The Funeral of Hearts(2003)
Mielestäni nim. omaan videoina hienoipia tekeleitä. The Sacramentissa olisi ollut potentiaalia hienoksi teokseksi myös visuaalisesti, mutta se kuuluu näihin '04 tehtyihin Margera sekoiluihin.. Biisi kyllä HIMin parhaita (=- keetaz
http://www.youtube.com/watch?v=qTTnyZMS5O8&mode=related&search=
Ville kuulostaa hauskalta ku se nauraa tos videon alussa sillee pöljästi, ehehe xD
- pamela_jnr
en tiiä onko tärkeimpiä mut mielestä nää on hyvii:
Join Me In Death (Lazer Version)
Gone with the sin
The funeral of hearts
Right here in my arms
gone with the sin :n musiikkivideo on mun mielestä upein musavideo HIMiltä ja kappale on kaunis :D
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Valtion alijäämä = yritystukien määrä = 10 mrd. euroa
Mutta persut eivät vaan suostu tasapainottamaan valtion budjettia, vaikka yritystuet on tiedetty haitallisiksi. Miksi p254925Poliisien suosikkipuolueet ylivoimaisesti: Kokoomus ja persut
samoin on armeijan henkilöstön kanssa. Sen sijaan sekä vihreät, vasliitto ja SDP ovat hyljeksittyjä puolueita poliisien1504730Suomi käyttää sosiaalietuuksiin suhteessa eniten rahaa koko maailmassa
Suomi käyttää sosiaaliturvaetuuksiin enemmän rahaa suhteessa bruttokansantuotteeseen kuin mikään muu maa maailmassa. Su2054671Sdp, Vihreät ja vasemmistoliitto muuttumassa naisten puolueiksi?
Sdp 64 % naisia, vihreät 70 % naisia ja vasemmistoliitto 60 % naisia. Ilmankos ne puolueet ajaa autoilevien kantasuomal1184541Epäonnistunut "Tuppurais-operaatio" kaatoi Purran hallituksen
Persut yrittivät viimemetreillä häivyttää omaa täydellistä epäonnistumistaan syyttämällä opposition edustajaa nimettömil133630Ostaisitko sinä rempattavan asunnon Italiasta tai jostain muualta ulkomailta, mistä?
Ella Kanninen on tehnyt Italiassa asuntokaupat. Hän kertoo Instagramissa kierrelleensä viime kesänä Toscanassa katselema192334Jenni Alexandrova ja Toni Lähde ratkeavat liitoksistaan - Tällainen on uusperhe!
Radiojuontaja Jenni Alexandrova ja Diili-tuttu Toni Lähde ovat pariskunta, joka elää uusperhearkea. He ovat ostaneet uud32118- 661627
Vähän fiksumpi Nimi kisa ? :=)
Kirjoita teidän etunimet allekkain. Jos nimissä on joku kirjain sama, poista se. Tee sama tarkistus kaikille kirjaimill211311- 1841169