Kaikki joilla meni pitkä matikka alustavien pisteiden mukaan perseelleen voisitteko laittaa mitä pisteitä saitte? Tai jos ei oma menny perseelleen, niin voisiko joku laittaa koulunsa surkeimpia pisteitä tänne?
Ne joilla meni pitkä matikka perseelleen, tulkaa tähän
peeaaa
2464
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 2
Vanhimmat
heiheihei, ihan rauhassa! :)
itse kirjoitin pitkän matikan .. kolme vuotta sitten. enkä Vieläkään tiedä tuloksiani. kirjoitin sen extrana kaiken muun lisäksi. luultavasti meni ihan persiilleen, taisi kuitenkin a:na lähteä..
pointti oli kuitenkin että 3v opiskelua takana enkä vieläkään ole tehnyt MITÄÄN sillä tiedolla!
YO-todistus paperina takasi mulle opiskelu oikeuden, niillä pisteillä/aakkosilla siellä paperissa ei ole loppujen lopuksi Mitään väliä.
Voit tietenkin työhakemuksees iskeä et kirjoitin E:n paperit, whuuu.. mut jos se on ainoa mitä näyttää osaamisestas niin ei kannata ..
eli ihan iisisti vain!! ei se maailma siihen kaadu. ja kyllä ne vanhemmatkin sen nielee ettei niiden tytöstä/pojasta tulekaan diplomi-insinööriä! ;)
10p.