BB-- Kusee omille jaloilleen

Alkaa vituttaa koko BigBrother saatanan idiootti meininkiä Viikkotehtävät on olleet järkiään perseestä . Asukkaat valtaosaltaan on velttoja, kuin kuumassa vedessä uitettu letku ,ja kaikenkukkuraksi kriminaalit ja muu paskasakki pyörii talossa..


Sä oot vaan lukija sä oot vaan lukija sä oot vaan lukija
1312
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

menny.En oo kattonnu enää telkusta moneen päivään, netissä tulee seurattua keskusteluja ja lehtien palstoilla, yleensä siitä mitä mieltä ihmiset ovat.
Siellä ei ole enää mitään KIVAA JA LUONNOLLISEN HAUSKAA KUIN ESIM, PERTUN AIKANA,vaan viinan avulla ratsastetaan ja seksin. ALKAA ZZZZZZZZZZZZZZZZ

Äänestä

Kommentoi aloitusta


ziis kirjoitti:

Alkaa vituttaa koko BigBrother saatanan idiootti meininkiä Viikkotehtävät on olleet järkiään perseestä . Asukkaat valtaosaltaan on velttoja, kuin kuumassa vedessä uitettu letku ,ja kaikenkukkuraksi kriminaalit ja muu paskasakki pyörii talossa..


Sä oot vaan lukija sä oot vaan lukija sä oot vaan lukija

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu