netti sivujen selvitys

tälläistä kyselisin fiksummilta, sivuhistoriaanhan jää millä nettisivuilla koneella on käyty, mutta kun sivuhistoriasta paikat poistettu niin ONKO MITÄÄN MUUTA PAIKKAA KONEESSA JOSTA NE SAISI SELVILLE????
ja jos on ni mistä?? pikaisia neuvoja toivoisin ja niin että maalikkokin ymmärtää.kiitos!
2195
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Index.dat-tiedostot ovat yksi (niitä on useammassa sijainnissa), palomuurilogi (packet log).
Linkin takaa löytyvällä ohjelmalla voit itse tutkistella, mitä löytyy:

http://www.acesoft.net/winspy/

Äänestä

kun pitää omia jälkiään peitellä, tai selvittää missä oma kumppani on surffaillut/chattaillut!!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


maallikko6 kirjoitti:

tälläistä kyselisin fiksummilta, sivuhistoriaanhan jää millä nettisivuilla koneella on käyty, mutta kun sivuhistoriasta paikat poistettu niin ONKO MITÄÄN MUUTA PAIKKAA KONEESSA JOSTA NE SAISI SELVILLE????
ja jos on ni mistä?? pikaisia neuvoja toivoisin ja niin että maalikkokin ymmärtää.kiitos!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu