Maire tädin tussukkaa

Jouni,.

Tämä tapahtui 60-luvulla kun menin tädin mökille. Maire oli odottamassa kun nousin linja-autosta. Kävelymatkaa meilla oli vielä 3 kilometriä.
Hetken käveltyämme Maire sanoi että häntä pissittää. Maire laski mukanaan tuomansa kassin maahan, astui vielä muutaman askeleen eteenpäin ja laski housunsa alas.
Sain katsella Mairen paljasta pyllyä ja suihkua. Pissan loputtua Maire nousi ylös, kääntyi minuun päin, mutta ei nostanut pöksyjään ylös.

Olin aivan sokissa katsoessani Mairen rehevää, runsaskarvaista mätästä.
"antaisitko hieman paperia sieltä kassistani"
Tunsin kuinka penikseni jäykistyi ojentaessani paperia Mairelle.

Maire pyyhkäisi aarteensa puhtaaksi ja jatkoimme mökille.

haluatteko kuulla mitä mökillä tapahtui?

6

31279

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • vaikka Maire

      olisi mökillä käynyt paskallakin....

      • ilmeisesti

        maire kävi katsomassa katiskat,toi sulle ahvenen ja sun pieni penis taas jäykistyi.


    • Vai ei

      "haluatteko kuulla mitä mökillä tapahtui?"

      Täällä ollaan oltu koko päivä ihan totaalisissa täpinöissä jatkoa odotellessa.

    • Villa Mairea

      Mökin pihalle päästyä Maire tussautti pari mojovaa tuhnua ja totesi että kylläpä kiertääkin vatsassa. Kiskaisi housut nilkkoihin ja täräytti oikein kunnon kyykkyripulit. Nousi sitten hiukan, kumartui katsomaan sinua jalkojensä välistä pylly sinuunpäin kuin Naantalin aurinko loistaen, ja pyysi antamaan kassista paperia. Olit tietysti järkyttynyt.

    • kamuliinu

      nyt ihmeessä

    • Anonyymi

      VARMAAN SAMOIN KUN VAIMOLLENI KAUPPA,REISSULLA. KAUPPAKAVERI TOTESI TILAISUUDEN TULLEEN LÄHELLÄ OLLUT VARASTOKOPPI ALKOI HEILUMAAN SUURIKOKOINEN SIITIN NÄYTTI VAIMOLLENI MAISTUVAN. HÖRPPYSI ÄLÄ VIELÄ LOPETA. JATKA POJAAN VAIN KAIKKI ORGASMI TEKI VAIMONIKIN VAUKOKSI, NAUTIN MINÄKIN VALTAVASTI. TOIVON UUSINTAA NÄKEVÄNI

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Nasima löi Jussille luun kurkkuun

      Nasima kertoi ettei Jussi sovi puhemieheksi, koska sallii rasismin. Mihin toimiin perussuomalaiset ryhtyvät? Kuka nouse
      Maailman menoa
      364
      7885
    2. Razmyar on säälittävä - puhemiehellä ei ole mitään syytä ottaa kantaa tähän "silmäkohuun"

      jonka toimittajat sai aikaan. Asia ei kuulu puhemiehelle millään lailla. Razmyar haluaa taas vaan huomiota. Mutta jos r
      Maailman menoa
      112
      5573
    3. Pitkän linjan yritysjohtaja: Suomen tapahtumat eivät ole Aasian kärkiuutinen

      Viimeaikaista kohua on käytetty sisäpoliittisena lyömäaseena, Thomas Zilliacus sanoo. – Koska asiaa kuitenkin kommentoi
      Maailman menoa
      111
      4643
    4. Siviilipalvelusmies Halla-aho normalisoi rasismin perussuomalaisissa

      SMP:n tuhkille perustettu puolue ei ollut ihmisiä vastaan, vaan instituutiokriittinen. "Missä EU - siellä ongelma", oli
      Perussuomalaiset
      27
      4440
    5. Miten Eerolan silmäkuvat voivat levitä muutamassa tunnissa ympäri maailmaa?

      Seuraako koko maailma persujen ja erityisesti Eerolan somea reaaliajassa? Edes kansanedustajan itsemurha eduskuntatalos
      Maailman menoa
      169
      4388
    6. Suomalaisilta vaaditaan valtavasti suvaitsevaisuutta - miksi sitä ei vaadita muslimeilta

      Suomalaisilta vaaditaan kaikkea, pitää olla suvaitsevainen ja hyväksyä vieraiden tavat, rasisti ei saa olla jne. Miksi s
      Maailman menoa
      52
      3957
    7. Juuri Suomen valtamedian toimittajat teki "silmävääntelystä" sen kohun

      ja ilmeisesti ottivat yhteyttä myös ulkomaisiin medioihin, että katsokaas tätä. Mutta Japanin medioissa on asiaan suhta
      Maailman menoa
      160
      3853
    8. Demarit ovat oikeasti törppöjä eli heikkoälyisiä

      ja todistavat sitä päivittäin täällä lapsellisilla jutuillaan. Kauheasti on hehkuttaneet kuinka demarien kannatus vaan
      Maailman menoa
      77
      3727
    9. Perussuomalaiset eivät harrasta maalittamista kuten vasemmisto

      Huomaa tässä keinotekoisessa "rasismi"-kohussakin kuinka vasemmistolaiset maalittavat Perussuomalaisia. Me emme vastaava
      Maailman menoa
      37
      3647
    10. SDP:n kansanedustaja Marko Asell: Suomen myönnettävä maahanmuuton ongelmat

      Hänen mielestään Suomen pitää pyrkiä rajoittamaan jyrkästi turvapaikanhakijoiden pääsyä maahan ja hän arvioi, että maaha
      Maailman menoa
      85
      3471
    Aihe