Mahtavaa Kadi!

En ole pitänyt tähän asti Kadista yhtään, mutta eilinen kommentti päiväkirjahuoneessa talon miehistä piti täysin paikkansa! Hyvä että Kadi sanoi sen ääneen!

Pohjanmaan Jarkko saa voittorahat.
3462
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

-TALOSTA POISTETAAN SE KADIN SANOMA HENKILÖ.tämän illan häätöäänestys farssia..

Äänestä

Kadia ei itkettänyt Akin lähtö, Kadi totesi että oma moka jos on tehnyt sopimusrikkomuksen.

Äänestä
  • KADI JA HELI JÄÄ TALOON..

       
       TALOSTA ÄÄNESTETÄÄN TÄNÄÄN SE KADIN VALOKOIMA HENKILÖ HETI..TAVARAT TULEE PERÄSSÄ ÄÄNESTYS ON RSHASTUSTA JA SUURTA FARSSIA

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


......??::::::: kirjoitti:

En ole pitänyt tähän asti Kadista yhtään, mutta eilinen kommentti päiväkirjahuoneessa talon miehistä piti täysin paikkansa! Hyvä että Kadi sanoi sen ääneen!

Pohjanmaan Jarkko saa voittorahat.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu