Pny 8600 GT

Mitä mieltä ootte Pny 8600 gt muistia 256mb ddr3 ?
kone:prossu:Amd 3000 keskusmuistia: 1,5gb ddr400
4440
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

myy tuo raatosi jollekkin ja osta intel core 2 duo sarjan prossu ja uudet muistit ja 8800gts niin voi jotkin pelit / ohjelmat toimiakkin

Äänestä
  • mullapa on core 2 quad @ 3.6ghz.

    Äänestä

  • paskalla mtn tee kirjoitti:

    mullapa on core 2 quad @ 3.6ghz.

    Osta 8600gt

    Äänestä

  • paskalla mtn tee kirjoitti:

    mullapa on core 2 quad @ 3.6ghz.

    Mun isi onki paljon vahvempi ku sun isi!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


roni.vasarainen kirjoitti:

Mitä mieltä ootte Pny 8600 gt muistia 256mb ddr3 ?
kone:prossu:Amd 3000 keskusmuistia: 1,5gb ddr400

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu