Kadi teki fiksusti

fas
41111
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

siis häädön ansi sunnuntaina.

Vaikka kansallislaulu on sama niin soinnissa on eri sävy......

Äänestä
  • Suomen neidot ei pysty nyt pitämään pissispoikaa talossa, Timon on aika siirtyä tarkastamaan kassalinja ja leikkimään urosta takaisin sinne Pohjanmaalle.

    Äänestä

  • lähtee,, kirjoitti:

    Suomen neidot ei pysty nyt pitämään pissispoikaa talossa, Timon on aika siirtyä tarkastamaan kassalinja ja leikkimään urosta takaisin sinne Pohjanmaalle.

    Timo jää ja kadi lähtee.

    Äänestä

  • Kyllä kirjoitti:

    Timo jää ja kadi lähtee.

    Kadi on liian ylimieleinen ja levee nainen.

    Liikaa tiedostaa ulkonäkönsä.
    Ainoastaa ulkonäkö on virolaisen voima !!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Timon suhteen kirjoitti:

fas

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu