ODOTELLAAN TORSTAITA (ekp)

Mitä luulette? Nousee,laskee, pysyy ennallaan.

Itse arvioin ohjauskoron pysyvän siinä missä onkin.


veikkausta kehiin! oikeen veikanneet saavat unelmaloman Karin Kanssa pohjanmaan Kälviän eläinpuistoon
8605
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

session. Ens kerralla laskee 0,25% yksikköä.

Äänestä

omaisuuden uusjakoa ei voi keskeyttää.

Äänestä
  • hatullisen paskaa jo ei nouse?

    Äänestä

  • syödä kirjoitti:

    hatullisen paskaa jo ei nouse?

    vähän tekemistä...

    Äänestä

  • syödä kirjoitti:

    hatullisen paskaa jo ei nouse?

    lupaan vaikka sangollisen !! hehehehe

    Äänestä

ja tämäkin jää historiaan.

Tietysti, minä toivoisin huimia koron nousuja,
monta lasten- ja lastenlasten tiliämme erääntyy parin viikon kuluttua.

Äänestä

Ranskan mahtipresidentti laskettaa korot.

Äänestä
  • hmm...vaikea sanoa...uskoisin että nousee.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


omistajaa kirjoitti:

Mitä luulette? Nousee,laskee, pysyy ennallaan.

Itse arvioin ohjauskoron pysyvän siinä missä onkin.


veikkausta kehiin! oikeen veikanneet saavat unelmaloman Karin Kanssa pohjanmaan Kälviän eläinpuistoon

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu