naapuri masturboi

naapuri runkkaa omassa asunnossa ,eikä pidä ikkunaverhoja edessä.
saako asunnossaan tehdä ihan mitä vaan.
se asuu vielä katutasossa ,niin että kaikki ohikulkevat näkevät
93460
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

mielestäni jokainen kotonaan saa tehdä nautintoja itselle sekä läheiselleen,pieniä iloja loppurutistuksessa.

Äänestä

verhoja tai kaihtimia kiinni runkatessa. Kotonaan saa kävellä alasti. nautihan näkymistä!

Äänestä

Get out of here.

Äänestä

Niinhän sinäkin teet.
Entä sitten?

Äänestä
  • mieltä kanssasi

    Äänestä

Olipas hullunkurinen viesti:D... Anteeksi.

Vai että naapurisi masturboi katutasossa ja sinua häiritsee se?
Valitettavasti et kai voi muuta, kuin hyväksyä se. Jos hän ei pidä verhoja tai ylipäätään mitään ikkunan edessä, voi olla että hänen tarkoituksensa juuri on se että muut näkevät..
Se on muuten miehillä melko yleinen fantasia. Harvat tosin sitä lähtevät oikeasti yrittämään.

Etkä syyllisty rikokseen, jos katsot hänen sitä tekevän.
Rikokseen syyllistyt tässä tapauksessa vain siten, että alat häntä tarkkailemaan jatkuvasti tai "seuraamaan" kiikareilla tai muulla salatarkkailu-välineellä. Voit jopa seisoa ikkunan ääressä ja katsella hänen sitä tekevän, etkä silloinkaan syyllisty rikokseen jos näet sen ilman minkäänlaista apuvälinettä.. Vaikka seisoskelisit omalla pihallasi.

Jos sen tekeminen häiritsee kuitenkin sinua enemmän, kuin se että syyllistyisit rikokseen, suosittelen lämpimästi sädekaihtimia tai verhoja. Et voi estää häntä mitenkään tekemästä sitä, kun hän on omassa asunnossaan.
Pihalla hän ei sitä kuitenkaan saa tedä, sillä se lasketaan jo julkisen siveellisyyden rikkomiseksi, ellei edessä ole pensasaitoja tjms "suojaavaa".. Enkä usko että hän pihalle tulee sentään runkkaamaan!

Koitas jaksella! :D

-AngeLight

Äänestä

ompas hyvä juttu

Äänestä
  • HAHAH HEHEH

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


jarkko j kirjoitti:

naapuri runkkaa omassa asunnossa ,eikä pidä ikkunaverhoja edessä.
saako asunnossaan tehdä ihan mitä vaan.
se asuu vielä katutasossa ,niin että kaikki ohikulkevat näkevät

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu