Äärimmäisen typerästä tuhnusta, jonka luetun ymmärtäminen on 2vuotiaan luokkaa...
http://keskustelu.suomi24.fi/show.fcgi?category=100&conference=4500000000001337&posting=22000000029517796
http://keskustelu.suomi24.fi/show.fcgi?category=100&conference=4500000000001337&posting=22000000029517796
Vastaukset 6
Vanhimmat
minua kiinnostaa vain isoimmat asunnot kantakaupungissa!!! täällä hinnat putosivat 1.2% jo toisessa kvartaalissa. kolmanessa tullaan vielä enemmän alas. kuinka vaikea se on ymmärtää, että koulutettujen ja suurituloisten mitta on nyt täynnä?
puhuta yleisellä tasolla? no miksi sitten puhut yleisestä rommauksesta etkä määrittele rommauksen laajuutta viestissäsi. Olet siis vielä tyhmempi kuin luulenkaan. Vai esitätkö vain tyhmää ja yrität provota pahasti epäonnistuen myös siinä?
mitään! en edes sinun luulojasi...
rommauksesta jollakin alueella ja tietyllä asuntotyypillä ja jätit oleellisen kertomatta eli sen jonkin alueen ja asuntotyypin.
Väitit kivenkovaan vain rommauksen alkaneen kun oli puhe että eipä tilastoissa näytä näkyvän...
paskaa jauhat! ainoa kommenttini oli seuraavanlainen, ja siinä oli selvästi rajattu muuttujat. minun maailmassani on siis hinnat pudonneet. se mitä tapahtuu jänkähällä ei kiinnosta minua pätkääkään!
Helsingissä vanhojen kerrostaloasuntojen hinnat kohosivat 1,3 prosenttia
Älä poika jauha paskaa!!!!
Älä varsinkaan yleistä paskanjauhantaasi!!!!
BUBUBUBUHAHAHAA