Tytöille muskeleita ja HETI!

Suomi on täynnä onnettomia anorektikkotyttöjä, vaikka bodaamalla pääsis kunnon mittoihin! Bodaajatytöt, niissä on kokoa ja näköä! Se on sexyä kun muijalla on habanympärys kuin jätkällä reidenympärys.
3471
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Oon samaa mieltä. Sillä saa kauniin mallisen vartalon ja kiinteeks paikat. Ei kyl tosin tarvi olla mitkään älyttömät pattilihakset. Sillee vähän voi näkyä. Ite tykkään, et haba näkyy ja pieni sikspäk... ;)

Äänestä
  • ...sun ympärysmittas käsi jännitettynä?

    Äänestä

  • Itselläni ei ole mitään bodarivartaloa, mutta koen etten ole huonoimmastakaan päästä; pääsen yhden (ainoastaan tai jopa yhden) leuanvedon ja vatsalihakset pidän omasta mielestäni kunnossa (näkyvät vähän)
    et silleen

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


uhHuh kirjoitti:

Suomi on täynnä onnettomia anorektikkotyttöjä, vaikka bodaamalla pääsis kunnon mittoihin! Bodaajatytöt, niissä on kokoa ja näköä! Se on sexyä kun muijalla on habanympärys kuin jätkällä reidenympärys.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu