jussipiiakadiaaargh

Hysteerinen pentumainen Kadi.
Puhevammainen, noita Piia.
Nokkava, juntti Jussi.
Nirppanokkainen hienohelma Maxine.

ULOS kaikki.
2239
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

.. katkera tuo Piia! Aina kitisemässä. Ottaa päähän tuo puheissa paneminen ja nusiminen, nainen kun on niin epänaisellinen ja epäseksikäs kuin olla voi.

Äänestä

sitten on talossa vipinää ja ainakin hullunhuutoa.Munasillaan juoksua jota kukaan ei viitsi katella ja apinan raivoa.Onneksi olkoon uusi tulija.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


ulooooosjaheti kirjoitti:

Hysteerinen pentumainen Kadi.
Puhevammainen, noita Piia.
Nokkava, juntti Jussi.
Nirppanokkainen hienohelma Maxine.

ULOS kaikki.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu