Ensin soitetaan poskea ja sitten otetaan turpaan vaikka sitten kuinka pakoillaan tuomarin alle ja kilpikonna-asentoon jäähän. Nyyh-nyyh...Varmaan yritti mennä vielä piiloon linjatuomarin kainaloonkin. Hametta päälle vaan, neiti Komarov.
Samanlaisia itkuporari-kyykkijöitä koko Lahden kaupunki. Komarov jos rottailisi tuolla lailla SaPKoa vastaan niin alta minuutin olisi pää irti. Savonlinnassa rotat saa rotan kohtelun.
Normaalia lahtelaistoimintaa
8
786
Vastaukset
- korppus
mikä on savonlinna ja missä... never heard...
- SM-liigaa...
liigapalstalle? No, ei sulta ainakaan itseluottamusta puutu, älyä sitäkin enempi heh heh poju...menes nyt sinne navettaan itkemään ja vetelemään lampaita.... paskahousu! HAH HAH POIIIIKA!
- penaltipena
Kuka muuten johtaa liigaa???? sapko ...mikä se on ja mistä???
Kaksikymmentä ukkoa kaivaa nenää ja loput mittailee hamekangasta jäänpinnassa.
Fanit taputtaa samaanaikaan katsomossa ja juovat kiljua suruunsa.- Nanaananana!
SavoRULES kirjoitti:
Kaksikymmentä ukkoa kaivaa nenää ja loput mittailee hamekangasta jäänpinnassa.
Fanit taputtaa samaanaikaan katsomossa ja juovat kiljua suruunsa.On se hyvä että sullakin on joku paikka missä pystyt päätäs aukomaan Jussi Pesonen=SavoRULES, mansikanviljelijä savosta. Käydäänpä pojalla kylässä kun sinne päin on asiaa.
- cenu
niin kauan ku pelaatte divarikiekkoa siellä savonlinnassa nii kannattais pitää se turpa kiinni =)sitä paitsi oliko tää ko. ottelu pelicans -sapko????? ei tainnu olla !
Hommaa sinä poju aivot ensin ja huutele sitten.
Tervetuloa Pelicans ottamaan SaPKolta turpiin.- SM-liigaa...
SavoRULES kirjoitti:
Hommaa sinä poju aivot ensin ja huutele sitten.
Tervetuloa Pelicans ottamaan SaPKolta turpiin.Älä puhu aivoista kun et mitään niistä tiedä, eikä sulla ole kokemuksia omistaa sellaisia. Sun juttus on niin utopiaa, ettei lääkärikään voi sua enää auttaa. Jos joku turpiinsa saa, niin se olet sinä aivan varmasti poiiiiika! keskity vain niitä mansikoita viljelemään Pesonen. Ja lue siellä metsän keskellä niitä vanhoja Jalluja. Sulla on tosi vaikeeta Juntti!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1381309
Kauhavan häiriköijistä
Juttua Iltalehdessä. Pakko sanoa että noi nuoret on kyllä ihan pimeitä. Putkin peltoja jupksevat kiusaamaan kun ei tietä35840Tehdäänkö tänään toiveista totta?
Poikkea tänä illasta siinä lähellä ja annetaan silmien puhua ja sen jälkeen puhu sinä lopulta mitä ajattelet..46597Haluan sinut, kuuletko minua.
Haluan sinut. Toivon, että voisimme olla yhdessä. Mietin pystynkö täyttämään toiveesi, olemaan arvoisesi. Voisitko saad27586- 14580
Miksi Lapset kiusaa yöllä
Miksi Lapset kiusaa yöllä ihmisiä? Miksi vanhemmat antaa tämän tapahtua? Eikö ne huomaa ettei lapset ole kotona vai eivä26548Ajatteletko ollenkaan minua
Naiselle, jonka kanssa vahva tunne yhteydestä. Jota kipeästi kaipaan, mutta jota ei juuri näe. Onko siitä jo kolme vuott30526- 24521
Viimeinen lankafest
Käykää viimeisessä lanka festissä. Ensivuonna sitä ei enää ole. Rahat on loppu. Harmi .16482Sama ransetti taas!
Keikkui tällä kertaa Honkavaaran tien varressa muutaman sadan metrin päässä Louhenkoskelta.. Otin rekisterin ylös ja ver15482