Verenpaine nousee

Kuuluu vain hurja kohina kun verenpaine nousee ohimoihin. Tämän palstan lukeminen johti ennenaikaiseen verenpainelääkitykseen. Voi jessus teitä lapsukaisia.
3327
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Hakuna matata-asenne tai lopeta lukemasta tätä palstaa. Sillä se loppuu.

Äänestä

maasta se pienikin ponnistaa ja jostakin sitä on aloitettava, kukaan ei ole seppä TSH:n tyvessä ja niin päin pois. Ota siis käyttöön vaikkapa jumalan tarkkailufasetti; silloin on varaa olla suopea eikä hermostu pienistä. Minunkin verenpaineeni on laskenut tämän asennemuutoksen ansiosta jo vuoden ajan huolimatta Irakin sodasta, sarsista ja TSH-gallupeista.

Äänestä

..rauhallisesti!=)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Tolkki kirjoitti:

Kuuluu vain hurja kohina kun verenpaine nousee ohimoihin. Tämän palstan lukeminen johti ennenaikaiseen verenpainelääkitykseen. Voi jessus teitä lapsukaisia.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu