Kuka muukaan kannattaisi tätä aivotonta imukuppisuista pikkubimboa? Heille riittää Maxinen germaaninen alkuperä ja rikas perhe.
Maxine uusnatsien suosikki?
maxine ulos
7666
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
Käyppäs ostamassa yksi niin saat vähän nukuttua välillä.
joo MAxine on samantyyppinen ihminen kuin Maria joka oli suomenruottalainen. molemmat on erittäin pinnallisia ja rikkaista perheistä, ja molemmilla oli patologinen tarve tuoda omaa paremmuutta koko ajan esille.
Suomenruotsalainen Mariahan sanoi suoraan että hän toivoisi hänen hollantilaisen (germaaninen) poikaystävänsä olevan rikkaammasta perheestä. Suomenruottalaisille on tärkeää ainoastaan raha ja oman rotuisten ihmisten suosiminen muitten kuten suomalaisten kustannuksella.
Osuit aika hyvin oikeaan. Raha on kokoajan mielessä, kunhan pahin nälkä lähtee.
Toivoo työtön suomenruotsalainen
kun Maxinen imukuppi kiinnittyy Timoon.
Mikä laulaen tulee, se viheltäen menee eli Nikolle myötätuulta lippikseen, mieluiten Kivenlahdesta ulapalle päin.
toivon nikolle kovaa tuulta, toivottavasti seilaa lippiksineen aina pengalinlahdelle asti.
Maxine on hauska tapaus, en ymmärrä kuinka voi olla ihmiselle huonoa se se että on rikas!
Ja että osaa useita kieliä! Ei hän hän voi sille mitään että on kaunis ja rikas. Aika tavallinen pissis se on.
Te olette K A T E E L L I S I A vaan!
ulos vaan leuhkimaan rahoillaan ja diivailee.