ei ladaa osta. Miksi hulluja ja mielenvikaisia varten pitää olla oma autopalsta? Eikö tuolta löydy parempia keskusteluryhmiä teille pervoille, joilla on lada? -> http://keskustelu.suomi24.fi/show.fcgi?category=97&subcat=2977
Kukaan
järkevä ihminen
6357
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
näillä sivuilla.MENE HOITOON
eikä ihme on tyhmää maksaa autoilustaan maltaita
Mainitsemillesi ryhmille ei ole omaa erityistä autopalstaa. Ladasta kiinnostuneet kirjoittelevat tälle palstalle. Se, että on kiinnostunut Ladasta tai jopa omistaa sellaisen, ei tee kenestäkään mielenvikaista. Ladasta kiinnostunut tai Ladan omistava saattaa toki olla mielenvikainen, mutta niillä kahdella asialla ei ole mitään keskinäistä korrelaatiota. Saattaahan Volvon tai Audin tai BMW:n omistajakin olla mielenvikainen, mutta silloinkaan automerkillä ja mielenvikaisuudella ei ole korrelaatiota.
Tässä oikeiden Ladalla ajavien ja omistajien oma palsta:
http://www.ladakerho.fi/index.htm
on varmasti oikea paikka Ladakeskustelulle, sillä tällä palstalla on joukko finninaamoja joiden mielestä Lada on maailman paskin auto, mutta ihmeellistä kyllä, Lada palsta tuntuu silti kiinnostavan. Johtuuko tämä sitten tiettyyn ikään kuuluvasta uhmakkuudesta, mielenterveyongelmista vai onnettomasta lapsuudesta...? tai näiden kaikkien yhteisvaikutuksesta...sitähän he voivat keskenään miettiä vaikka tuolla "Henkinen hyvinvointi & mielenterveys" palstalla.
Tänne Lada-palstalle voi kirjoitella, jos on ns. huono päivä, kuten edellisellä toverilla.
Toivottavasti toverimme paha tuuli ei kuitenkaan johdu huumeista tai nautintoaineista ja niiden epämiellyttävistä jälkitiloista, vaan vaikkapa siitä, että myöhästyi junasta tai siitä, ettei veikkauksessa taaskaan päässyt voitonjaolle.