Miten H******** jaksoin sinua niin kauan?
Häpeän sinua,
Olet ällöttävä.
8
2558
Vastaukset
- ?????
?????
- kun olen
olemassa :'(
- 100%!!!
Ja sen lisäksi mun pitää opetella vihaamaankin sua, mutta en voi. Tiedän että olet sairas.
Sairas tavalla, josta ei voi parantua. - my..
quest *LOL*...
- vihasin
kerran yhtä H:tä, mutta en muistanut, että rakkauden vastakohta ei ole viha, vaan välinpitämättömyys...
;)- se melko
välinpitämätöntä täällä viestitellä, liekö edes muistat koko naista?
- meni...
se melko kirjoitti:
välinpitämätöntä täällä viestitellä, liekö edes muistat koko naista?
Miehelle meni tuo yo. ;)
- Kusetettuko?
meni... kirjoitti:
Miehelle meni tuo yo. ;)
Kerro enemmän, myös loppuosa---- ymmärrät mitä tarkoitan? ;-)
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1851549
No nytkö tuli lähtö Orpolle?
Pieniä oli Marinin aamupalasilakat joulukaloiksi vrt. Orpon 35 miljoonan euron kähmintä johonkin Vapaavuoren urheiluhall2001411Kauhavan häiriköijistä
Juttua Iltalehdessä. Pakko sanoa että noi nuoret on kyllä ihan pimeitä. Putkin peltoja jupksevat kiusaamaan kun ei tietä431129Haluan sinut, kuuletko minua.
Haluan sinut. Toivon, että voisimme olla yhdessä. Mietin pystynkö täyttämään toiveesi, olemaan arvoisesi. Voisitko saad43833- 14720
Miksi Lapset kiusaa yöllä
Miksi Lapset kiusaa yöllä ihmisiä? Miksi vanhemmat antaa tämän tapahtua? Eikö ne huomaa ettei lapset ole kotona vai eivä30711Sama ransetti taas!
Keikkui tällä kertaa Honkavaaran tien varressa muutaman sadan metrin päässä Louhenkoskelta.. Otin rekisterin ylös ja ver21700- 36691
Viimeinen lankafest
Käykää viimeisessä lanka festissä. Ensivuonna sitä ei enää ole. Rahat on loppu. Harmi .20646Tehdäänkö tänään toiveista totta?
Poikkea tänä illasta siinä lähellä ja annetaan silmien puhua ja sen jälkeen puhu sinä lopulta mitä ajattelet..46617