BB taloon vain sinkkuja,

siten kaikki on samalla "viivalla". Nytten on seurustelevia, seka juttuja ymm.... tostahan ei tule kuin soppaa, joka jankkiintuu vaan.
2259
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

kaikkien pitäis olla sinkkuja, et tulis vähä enemmä draamaa ku kaikki olis kykeneviä pelehtimään tyoistensa kanssa... ihan tylsää ku kaikil melkee joku odottamassa ja pitää' olla kiltisti

Äänestä

Miksi taloon otetaan muita kuin sinkkuja. Eihän vakiintuneessa parisuhteessa olevat uskalla sekoilla mitenkään?

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Cac kirjoitti:

siten kaikki on samalla "viivalla". Nytten on seurustelevia, seka juttuja ymm.... tostahan ei tule kuin soppaa, joka jankkiintuu vaan.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu