Xxl vaatteita

miks pajakassa ja seppälässä ei myyvä isojen tyttöjen vaatteita??
käyttäjiä ois kyllä.Rasismiako???
5890
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

laihduttaisit normaalimittoihin?

Äänestä

Onhan Seppälässä GREAT GIRL-mallisto. Siinä on isoja kokoja.

Äänestä
  • vaihtoehtoina ei kovin kummasia ne sotkamon seppälän greatgirlsit ole.muutama riepu roikkuu tangossa...

    Äänestä

vaatteita etsit?
Mutta Kajaanissa (ei kaukana;)löytyy entistä enemmän NÄYTTÄVIEN naisten kokoja ainakin 52 asti Maxista. Osa jopa aivan suomalaista tekoa.
Joka päivä näkyy tulevan, nyt jo pikkujouluinin sopivia.
Saako täällä yleensä mainostaa, mutta Raatihuoneentorin Li....llä on myös oma mallisto meille xxl:lle. Muissakin "yksityisissä"pikkuliikkeissä on koot suurentuneet.

Äänestä

EI se ole rasismia, typerys..se on liikalihavuutta.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


telttako kirjoitti:

miks pajakassa ja seppälässä ei myyvä isojen tyttöjen vaatteita??
käyttäjiä ois kyllä.Rasismiako???

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu