vuokrien korotukset alkaneet

3209
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Eihän tuo olisi kaksihenkiselle perheellekään kuin 8600e/kk ( vuokratakuu :)

Äänestä
  • siis 9600...

    Äänestä

tuhnu painaa 2duunia niska limassa ja silti joutuu ottamaan pikavippiä 1500% korolla vuokran maksuun. HUH HUH, saako rybberillä kuitattua osan?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


onnellinenomistajaa kirjoitti:

Nyt ei ole tuhnulla helppoa! 51 neliötä ja vuokra 4800 ekkeriä kuussa.

http://kuluttaja.etuovi.com/crometapp/product/realties/common/public/search/item/item.jsp?portal=eo&.pkg=11918321331850&.pkg=11918322746040&.pkg=11918321331820&list_id=11918322796060&itemcmd=move178&itemgroup_id=50.4&item_id=41.834825

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu