Sydän vuotaa verta, kun ei vielä alfa romeota ole...
Olisiko sinulla apua, Rahaa en paljoa omista, mutta rakkaus alfaan ei kuole ikinä!!!
Olisin siis erittäin kiinnostunut 33 ja 164 -malleista, edullisista, myös kolaroiduista ja rikkinäisistäkin.
Olisiko sinulla apua, Rahaa en paljoa omista, mutta rakkaus alfaan ei kuole ikinä!!!
Olisin siis erittäin kiinnostunut 33 ja 164 -malleista, edullisista, myös kolaroiduista ja rikkinäisistäkin.
Vastaukset 5
Vanhimmat
Hesassa Tattarisuolla oli yksi 33-malli noin 3-viikkoa sitten. Kiinnostava 33-löytö voisi myös olla osoitteessa Orisaarentie Helsingin Laajasalossa. Siellä on seisonut siisti, mutta kuskin oven kokoisella lommolla varustettu, punainen 33 nyt jo vuoden. Omistajasta en tiedä, mutta se selviää seuraamalla autosta lähtevää moottorilämmittimen johtoa.
itselläni tekisi myös mieli kovasti alfaa, tosin 33 taitaa olla sellainen harrasteauto, ettei muita harrastuksia tarvita. 75 tai 164 ts ois enemmän omaan makuuni. Kone pitäis ainakin olla kestävämpi kuin bokseri ,luulisin.
Katoppa huvikses mobile.de:stä saksan hintatasoa ja jatka kuolaamista...
33 16V QV bokserilla 280tkm. takana ja matkajatkuu.
aikoinaan ex-sprintillä 240 tkm ja siirtyi uudelle omistajalle eikä syöny öljyä...kone oli ihan timmis kunnos mut vähän alkoi kukkia...autol oli jo ikää 14 vuotta!
Minulla olisi yksi 33 myytävänä.
Punainen
2 renkaat, 1 alut
aj. 106 tkm, (AKE:n tietojen mukaan
pitäisi pitää paikkansa, ei huoltokirjaa,
minulla ollut viime kesästä)
Ei ruostetta.
Helsingissä