Kadi pilaa viikkotehtävän. Ei tee talossa muuta kun nukkuu.. Kohta alkaa kiukkuuminen ku neiti ei pääse nukkumaan!
Kadi pilaa viikkotehtävän!!!
julledulle.
81067
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 8
Vanhimmat
kohdallaan ja menee tämänkin läpi asenteella.
ei taida kadilla pää kestää......
ensimmäisenä, Tiina on jo kahdet itkut vääntänyt, ensin kun kuuli tehtävästä ja toisen kerran kun varastohuoneessa oli siideriä ja kaljaa, uhkas lähteä talosta jos huomennakin tulee juomaa
kovempiki pää kun näiden juoppojen päällehuutamista joutuu selvinpäin kestämään..
Aina vaan riittää Orimattilan taudista kärsiviä.
Onhan Kadi ollut viikkotehtävissä aina täysillä mukana. Minkä se on niistä ryssinyt? Kun homma on hoidettu, niin sitten tyttö nukkuu, ja kauan ja paljon. Selvästi tulee hermo menemään Piialta ja Tiinalta. Muut tulee niitten kanssa olemaan helisemässä. Sitten ratkee hermo puppelipoika Saulilta.
Koko jengi vaan on vähän kusessa kun BB juottaa niitä koko session ajan, ja ne tyhmät ottaa.
mun mielest Piia antoi nuorille väärää esimerkkiä laihduttamisesta. siis söikö hän edes mitään koko aikana? edes hernettä? ihan vääristynyt kuva painonpudottamisesta. ja muutenkin ihan älytön viikkotehtävä. Normaali painoisia ihmisiä vissiin kaikki? huhhuh
esimerkit mielessä, kun pääasia kai noille siellä on että viikkotehtävä onnistuisi! ja ihan ymmärrettävää.
mutta noin muuten, BB:tä voi pitää ohjelmana, jossa on esimerkkejä miten EI PIDÄ tehdä. se pitäisi nuorillekin teroittaa.
Kadi joutaakin jo pois BB-talosta ku saatiin sinne sunnuntaina paljon parempi runkoinen, ja tissinen nainen.