Sain Janinalta pinellaa viime lauantaina, tosin en Frostellilta. Oli tosi mahtavaa, rinnatkin olivat kuin kaksi mehukasta appelsiinia. Ja se pimpsa...aah, oli rajattukin niin siististi. Ja Janina oli todellinen syväkurkku, tosin hän ei antanu minun tulla suuhunsa...Oli kaiken kaikkiaan todella ihana ja kiihkeä yö!
Sain Janinalta!!!
onnellinen
51793
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
Kyllä käy kateeksi. Erään tutkimuksen mukaan juuri Janina -nimiset neidot ovat juuri niitä tuimimpia sänkypuuhissa. Itse joudun tyytymään ainoastaan Elinaan...kyllä harmittaa! Tosin saan tältä Elinalta säännöllisesti, joten se hieman korvaa tätä suurta kateuttani sinua kohtaan!
Joo ja erään tutkimuksen mukaan taas Maija (Maya?) nimiset naiset on kaikkein kovimpia antamaan takaapäin. On kuulemma oikein Amerikassa tutkittu. Että kannattaa lukea (ja keksiä) tutkimuksia, sillälailla sivistyy.
joudun aina tyytymään käteeni ja sen nimi on käsi.
Oon tainnu lukea ton saman tutkimuksen. Erään toisen Amerikassa tehdyn tutkimuksen mukaan Meri -nimiset tytöt eivät ole muita märempiä, vaikka nimestä niin voisikin helposti päätellä.
Kannattaa tosiaan lukea tutkimuksia, niistä saa kaikkea hyödyllistä infoa petikavereiden valkkaukseen.
En ole se Janina, josta mainitset, mutta tunnustan omaavani ehkä hiukan tuimemmat elkeet sänkypuuhissa. Tosin aktiivinen petikumppani tekee myös paljon, eli ilman sitä en itsekään välittäisi olla kovin aktiivinen.
Joten uskon, että lisäpisteitä ropisi kohdallesi.