1.6 clx uudempi korimalli, huoltokirja ,sedan väri on metallivioletti,airbag,abs,keskuslukko,vetokoukku,cd-soitin,15"alut hyväkuntoiset nokian q kitkakumit HP.10200ekee puh.044-5778368 ps.tässä olis vaihtoehto saksasta tuoduille samalla rahalla ja vähemmän ajettu.
myydään MONDEO -97 ajet.100tkm
jude
6856
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
Yritin myydä samanlaista 200tkm ajettua yhdeksällä tonnilla, enkä saanut yhtään kyselyä...
no voihan toi olla , että sitä ei kukaan huoli mutta luulis nyt jonkun kiinnostuvan kun autolla on ajettu 100tkm,eikä toi 1.6l kone paljoa häpeä esim 1.8l konetta erot on aika pienet,kyllä tästä joku toivottavasti saa hyvän auton .
Kyllä toi kone on liian pieni tohon autoon. Vähintään 1.8 pitää olla jos haluaa pysyä muun liikenteen mukana.
kyllä sillä on toista vuotta hyvin kerennyt liikenteen seassa nyt vaan tarvis perhemallin auton.EIKÄ SE TEIKÄLÄISEN 1.3LX -85 ESCORTTI KOVIN KUMMOINEN HÄRVELI OLE.
Yksin ajaessa tolla 1.6 Mondolla ehtii ihan hyvin ja perheen kanssa lomalastissa ei niin kamala kiire olekkaan. Eihän se mikään raketti ole mutta kolmen vuoden kokemuksen perusteella ihan riittävä.
mut asiaa.ei kaikkien autojen tarvii olla jotaan GTI,TURBO,RABBIT,FAST,3.0 GT,2.5GT,HYPER,SUPER,BI TURBO...YNM VASTAAVAA.....KYLLÄ NÄILLÄ SUHT KOHT TUOREILLA AUTOILLA KERKIÄÄ...ESIM.MONDEO 1.6L AIKA HYVÄ ALA VÄÄNTÖ EI TARVI HUUDATTAA LIIKKEELLE LÄHDÖSSÄ...VOISIN HARKITA KYSEISEN AUTON OSTOA JOS OLIS AJAN KOHTAINEN TOI AUTON VAIHTO...HINTAKIN OLIS EDES SIELPÄIN MITÄ TOLLASESTA VOI MAKSAA.