Mikä veden horoskooppi merkki sopii parhaiten yhteen Tulen horoskooppi merkin kanssa yhteen??
Vesi / Tuli
6
1835
Vastaukset
- tulimerkki
Rapu, Kalat, Skorppari, mutta
niin Minkä tulen merkin kanssa?- tuli+vesi=katastrofi
Miksi hankkia täydellinen vastakohta, jossa väärinkäsitykset kukoistavat....?
- kalatN / JouskariM
???
- myös siitä
mikä on nousumerkki, nouseva merkki kertoo luonteesta aika paljon. Yleensä ottaen sanotaan, että Kalat/Joutskari parilla on todella kiihkeä suhde, joka saattaa jäädä lyhyeksi, ollen sitäkin kuumempi.
Kalat tarvitsee henkistä vapautta, hellyyttä, turvallisuutta, ja sopivassa suhteessa yllätyksellisyyttä. Jos et sido Kalaa, ja olet valmis yllätyksiin, saat hänestä elämäsi kumppanin.
Kalan luottamus ei tule nopeasti, mutta kun sen saavutat, hän vaikka taistelee puolestasi.
Jos pettää kalan luottamuksen, sen takaisinsaaminen vaatii paljon työtä, epärehellisyyden hän vaistoaa kauas.
Kannattaa yrittää, voi kokea elämänsä rakkauden.
- Maaliskuun Idus
kalatnainen ja ollut naimisissa leijonan kanssa, ja seurustellut parin jousarin kanssa. Avioliitto leijonan kanssa oli täysi katastrofi, leijona oli herkkähipiäiselle kalaihmiselle liian päällekäypä. Liekö sattumaa, mutta ne kummatkin jousarit joiden kanssa seurustelin olivat ihan huumorintajuisia ja aika flirttejäkin, mutta, ikävä kyllä valehtelijoita.
- toine fish
NEVÖ jousimiesnainen ja sillä sipuli!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Sannalla tänään vuorossa The Daily Show
Eli nyt mennään jo satiirin puolelle. Tuohan on vähän kuten Lindströmin ohjelma Suomessa.1118224Tanskassa lain vaatimana Bovaer tappanut nautoja ja sairastuttanut
Samaa myrkkyä myös Suomen lehmiin ollut tuloillaan, miten teidän tilalla? https://www.agriland.ie/farming-news/bovaer-m1017482Täysi ryöpytys Sanna Marinille ulkomailla.
https://www.iltalehti.fi/ulkomaat/a/f699d84f-fa53-4dba-8718-2c395017fc55 Sanna Marinin kirja saa todella tylyn vastaanot885656Ruotsalaisuuden Päivän virallinen liputuspäivä poistettava VÄLITTÖMÄSTI!
Suomen valtion ja suomalaisuuden kannalta ei ole minkäänlaisia perusteita liputtaa virallisesti ruotsalaisuuden päivää,885616Minja Koskelan "istumista" kertovassa uutisessa ei sanottu persuista mitään
eli jälleen kerran äärivasemmistolainen valehtelee, hän kun väittää että juuri persut ovat lähetelleet Koskelalle vähemm1194810Pekka Visuri: "Suomen on aika irrottautua Ukrainan sodasta"
Slava Ukraina-mölinät eivät enää auta. Ukraina on sotansa hävinnyt. Nyt tarvitaan poliittista selvänäköisyyttä, reaalipo1282601Mikaela Nylander: Jos pakkoruotsi poistetaan, niin ruotsin kielen asema romahtaa
(Nylander on vanha RKP:nen) Mutta niin heikossa vedossa muumiruotsi siis on Suomessa, että vain tekohengityksellä se pys592485Ei välimatka meitä erottanut
Vaan välirikko ja väärinymmärrykset. Oikeastaan henkinen välimatka on meidän välillä pieni, näin uskon. Näen koko ajan e81465Maajussi-Villen morsioehdokas Maarit ei halunnut Villeä - Tämä totuus valkeni kuvauksissa!
Ohhoh, tekikö Maarit mielestäsi oikean ratkaisun Villen suhteen? Maajussi-Ville on herättänyt voimakkaita tunteita puol71424Kohta taas mesikämmeneen
Onneksi kaupunki ostaa mesikämmenen, niin päästään taas tekemään rahaa521305