Mikä veden horoskooppi merkki sopii parhaiten yhteen Tulen horoskooppi merkin kanssa yhteen??
Vastaukset 6
- tulimerkki
Rapu, Kalat, Skorppari, mutta
niin Minkä tulen merkin kanssa?- tuli+vesi=katastrofi
Miksi hankkia täydellinen vastakohta, jossa väärinkäsitykset kukoistavat....?
- kalatN / JouskariM
???
- myös siitä
mikä on nousumerkki, nouseva merkki kertoo luonteesta aika paljon. Yleensä ottaen sanotaan, että Kalat/Joutskari parilla on todella kiihkeä suhde, joka saattaa jäädä lyhyeksi, ollen sitäkin kuumempi.
Kalat tarvitsee henkistä vapautta, hellyyttä, turvallisuutta, ja sopivassa suhteessa yllätyksellisyyttä. Jos et sido Kalaa, ja olet valmis yllätyksiin, saat hänestä elämäsi kumppanin.
Kalan luottamus ei tule nopeasti, mutta kun sen saavutat, hän vaikka taistelee puolestasi.
Jos pettää kalan luottamuksen, sen takaisinsaaminen vaatii paljon työtä, epärehellisyyden hän vaistoaa kauas.
Kannattaa yrittää, voi kokea elämänsä rakkauden.
- Maaliskuun Idus
kalatnainen ja ollut naimisissa leijonan kanssa, ja seurustellut parin jousarin kanssa. Avioliitto leijonan kanssa oli täysi katastrofi, leijona oli herkkähipiäiselle kalaihmiselle liian päällekäypä. Liekö sattumaa, mutta ne kummatkin jousarit joiden kanssa seurustelin olivat ihan huumorintajuisia ja aika flirttejäkin, mutta, ikävä kyllä valehtelijoita.
- toine fish
NEVÖ jousimiesnainen ja sillä sipuli!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 941365
- 781123
- 49817
- 58752
Ei kai nyt kukaan oikeasti kuvittele, että hallitus eroaisi Garden Helsingin takia?
Ongelmanahan tässä kuitenkin on se, että mitään tavallisuudesta poikkeavaa ei ole tapahtunut. Joten mikä se eroperuste157739- 37668
Mustikat jää metsiin
kun ei thaikut saa lupia tulla ja oman maan työttömät ei viitti metsään mennä. Itse poimin noin 20-30 sangollista kesäi61664Muiden vaikutus
Oletko antanut muiden vaikuttaa mielipiteisiisi, tunteisiini tai valintoihisi suhteessa kaivattuusi?85651Me (n & m)
Toisillemme erityiset, vaikka emme ole toistemme elämässä kuin lyhyinä, ohikiitävinä hetkinä. Uskon, että koet samoin. T16640Jaakko Kyllönen !
Koettaa viisastella,Kuhmon hoito paikkojen kohtalosta.KYLLÄ SE OLI KOKOOMUS;JOKA ETU NENÄSSÄ EDDUSKUNTA VAALIEHDOKAS TEA24571