No joko olette käyneet kuuntelemassa/katselemassa uuden sinkun, LDSMD:n. Ei mitään maailmaa mullistavaa, mutta kelpo biisi sanoisin. Muutaman kuuntelukerran jälkeen toimii yhä paremmin ja paremmin.
Lord don´t slow me down
4
892
Vastaukset
- kuunneltua..
..tänään varmaan 10 kertaa. Ihan kelpo kamaa, hyvää rockia. Toimii tosiaan sitä paremmin mitä useammin kuuntelee.
Liamin äänikin ihan jees, vaikka onhan se aika paljon muuttunut vuodesta -95. Mutta hyvää tämäkin!
Milloinkahan se uusi levy olisi tulossa?- Lil-Liam
Ton biisin laulaa kylläkin Noel, ei Liam tollaseen enään pysty :)
Uusi levy tulee keväällä. - se Noel??
Lil-Liam kirjoitti:
Ton biisin laulaa kylläkin Noel, ei Liam tollaseen enään pysty :)
Uusi levy tulee keväällä.No mietinkin että Liamin ääni on muuttunut todella paljon...en tosiaan tunnistanut Noeliksi. Hyvinhän Noel vetää, vaikka ei senkään ääni kuulosta omaltaan jostain syystä.
Kohta ei Liamia tarvinne mihinkään jos Noel jatkaa laulamista ja Liam ei saa hommaa toimimaan. - Ikuisesti
se Noel?? kirjoitti:
No mietinkin että Liamin ääni on muuttunut todella paljon...en tosiaan tunnistanut Noeliksi. Hyvinhän Noel vetää, vaikka ei senkään ääni kuulosta omaltaan jostain syystä.
Kohta ei Liamia tarvinne mihinkään jos Noel jatkaa laulamista ja Liam ei saa hommaa toimimaan.Kyllä Oasis tarvitsee Liamin ja päinvastoin :)
Noelin vetämänä koko touhusta tulisi nopeasti vaan singer-song writer meininkiä. Liam tuo sen tietynlaisen rocklisän koko touhuun.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Porvarimediat paniikissa demareiden huiman kannatuksen vuoksi
Piti sitten keksiä "nimettömiin lähteisiin" perustuen taas joku satu. Ovat kyllä noloja, ja unohtivat sen, että vaalit986138KATASTROFI - Tytti Tuppurainen itse yksi pahimmista kiusaajista!!!
STT:n lähteiden mukaan SDP:n eduskuntaryhmän puheenjohtaja Tytti Tuppurainen on käyttäytynyt toistuvasti epäasiallisesti3495607Mikä siinä on ettei persuille leikkaukset käy?
On esitetty leikkauksia mm. haitallisiin maataloustukiin, kuin myös muihin yritystukiin. Säästöjä saataisiin lisäksi lei522649Lääppijä Lindtman jäi kiinni itse teosta
Lindtman kyselemättä ja epäasiallisesti koskettelee viestintäpäällikköä. https://www.is.fi/politiikka/art-20000117808521042066Juuri nyt! Tytti Tuppurainen on käyttäytynyt toistuvasti epäasiallisesti
Ai että mä nautin, Tytti erot vireille! "Käytös on kohdistunut avustajia ja toisia kansanedustajia kohtaan, uutisoi STT1071768- 1241717
Puolen vuoden koeaika
Voisi toimia meillä. Ensin pitäis selvittää "vaatimukset" puolin ja toisin, ennen kuin mitään aloittaa. Ja matalalla pro191613Tytti Tuppurainen nöyryyttää avustajiaan
Tytti Tuppurainen nöyryyttää SDP:n eduskuntaryhmän kokouksissa sekä avustajia että kansanedustajia. Hän nolaa ihmisiä ju1801267- 731187
Huomaatteko Demari Tytti ei esitä pahoitteluitaan
Samanlainen ilmeisesti kuin Marin eli Uhriutuu no he ovat Demareita ja muiden yläpuolella siis omasta mielestään33998