F-segure ja muisti

Onko muilta F-seguren asennus vienyt muisti tilaa?
Mulla fyysinen tipahti 457 200 lukemaan(pitäs olla 510), en tiedä varmasti veikö tuo segure sen, mut kone hidastui huomattavasti f-seguren asentamisen jälkeen.
41108
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

G=C

Äänestä

F-securea, raskastekoinen ohjelma kun on.

Äänestä

Pienentääkö asennus tuota muistitilaa?

Äänestä
  • Eli jos poistan koneeltani F-securen ja lataan tilalle kevyemmän ohjelman, vapautuuko koneelleni muistitilaa?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Muuten vaan kirjoitti:

Onko muilta F-seguren asennus vienyt muisti tilaa?
Mulla fyysinen tipahti 457 200 lukemaan(pitäs olla 510), en tiedä varmasti veikö tuo segure sen, mut kone hidastui huomattavasti f-seguren asentamisen jälkeen.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu