I AM THE LAW!

FUCK OFF!

I AM THE LAW AND ORDER!
5388
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

mutta, minä määrään täällä...

Äänestä

kauaksi tosin heh pitääkö sitä vaihtaa nytte laki puolelle nauramaan sun lakisekoiluillesi kun et onnistunu säväyttämään tuolla kinky palstalla. No saas nähdä kuinka lakipuolen foorumin lukijat kestävät tätä The Laki ja järjestys powerman dave showta. Vissiin rupeemme taas nauramaan hervottomasti tälle laki ja järjestysihmeelle powerman dave syndrooman saaneelle henkilölle :D

Äänestä

...nussin äitiäsi kaikkiin reikiin.

Matoripuliterveisin

ovaaliperse

Äänestä
  • TÄMÄ ON MINUN VALTAKUNTAANI!

    HYVÄT IHMISET TÄÄLLÄ LAKI-OSASTOLLA:
    KUTEN NÄETTE IHAN SYYTTÄ SUOTTA TULEVAT NUO IDIOOTIT MINUA SYYTTELEMÄÄN!

    FUCK OFF!

    I AM THE LAW AND ORDER!

    Äänestä

Hei laki hemmo:
Lopeta tuo!

Jokaisella on oikeus olla, mikä on (kohtuuden rajoissa tietenkin) ja varmasti sussakin on paljon hyviä piirteitä!

Mutta kuitenkin jengi on kyllästynyt noihin FUCK OFF!-hässäköihin, joten sanon sulle...FUCK OFF, THE LAW!!!!!!!!!!!!!!!!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


THE LAW IS ME! kirjoitti:

FUCK OFF!

I AM THE LAW AND ORDER!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu