KÄYTÄ VALTAASI

http://www.adressit.com/aitolehti

Martina on tyhmä, itserakas, turhista turhin julkkis, jonka elämän suurin saavutus lienee oli kellistää Eremenko. (Siis tämähän on vain mun mielipiteeni ja se on Martinan ja miksei sinunkin ihan oma henkilökohtainen ongelma, jos et voi elää sen kanssa...)
3164
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Kyllä joillain on sitten energiaa kaiken maailman hömppä-adressien väsäämisiin. Viime vuonnahan Manki-Mikaa yritettiin takaisin taloon vastaavin keinoin. Heko heko no onnea vaan valitsemallasi tiellä..

Äänestä
  • En kyllä itse ole tuota adressia alulle laittanut. Törmäsin siihen ja ajattelin, että h******i sentään kokeillaan tätäkin.

    Seuraavaksi voisin harkita mielenosoitusta BB-talon eteen...

    Äänestä

Kasvaako oman myllysi tiellä ruohoa, vai onko ne tallaantuneet?

Ja muista että henkinen mylly voi olla tiesi, hyvänolon tyydyttävään tunteeseen.

Mutta ennen kaikkea pidä Myllysi pyörimässä, sillä käyttämäton mylly sammaloituu.

Mä en voisi elää ilman myllyjä.

PS.Mäkin harrastan jalkamalloa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Edwin_L kirjoitti:

http://www.adressit.com/aitolehti

Martina on tyhmä, itserakas, turhista turhin julkkis, jonka elämän suurin saavutus lienee oli kellistää Eremenko. (Siis tämähän on vain mun mielipiteeni ja se on Martinan ja miksei sinunkin ihan oma henkilökohtainen ongelma, jos et voi elää sen kanssa...)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu