Kadi kauhea mulkosilmä

Silmät oikein suurenee aina ku joku uus menee taloon, tuijottaa ninku ei ois ihmistä nähny ikinä. Ei tu ikinä voittaa.
3246
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

kuules nappula ettei vain sinulla ole se sairaus joka mulkosilmäisyyden aiheuttaa ja nyt sitten vit---aa kun toisilla ei ole.

Äänestä
  • Kadil suuret mulkosilmät, niil hyvä tuijotella ihmisiä:)

    Äänestä

  • esimerkki siitä kirjoitti:

    Kadil suuret mulkosilmät, niil hyvä tuijotella ihmisiä:)

    kun katsoo suoraan sydämeeni kuvaruudun toiselta puolelta.lisää mulkaisuja minulle,kiitos!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


tuijottelee muita kirjoitti:

Silmät oikein suurenee aina ku joku uus menee taloon, tuijottaa ninku ei ois ihmistä nähny ikinä. Ei tu ikinä voittaa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu