Martina hieroi sipulia

kyllä kyynel irtosi.
3495
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Siis todellakin Marttinan näyttelijän taidot koetuksella, jäi vissii salkkareista päälle! Kyyneliä toi nainen ei muulla tavalla muitten takia vuodata...sen verran itsekäs kyllä on

Äänestä

eikö kadi osannut käyttää samaa jippoo

Äänestä
  • Tollaset naikkoset jotka puhuu tällästä paskaa täällä palstoilla,pitäs viedä saunan taakse......jne
    Mikä vittu sinä olet puhumaan aidoista tunteista, kun itse olet paskan kylväjä.Kato ittees peilistä yäkkis =P
    Et sinä saatana voi tietää onko aitoa vai ei joten pysy vaiti kommenteillasi!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


silmiin! kirjoitti:

kyllä kyynel irtosi.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu