juttu hänen kohdallaan vain polkea seinää vasten, koska yksinkertaisesti aina on tilaa mennä sellaisten seinien läpi, jotka ihmiset asettavat, koska ihmiset ovat vain pieniä lapsia, jotka eivät kaikkea tiedä. Ihmiset ovat niin alkeellisia otuksia etteivät edes avaruusolennot kaikkien kaa haluu ees olla tekemisiis eikä näyttäytyy.
Aina kun ihminen epäilee jotain
alkaa
7534
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
Ketään terve ihminen ei näe vihreitä miehiä. Rankkoja psyykkisiä ongelmia saa olla tai melkoinen viinaputki takana.
Jos et usko minua niin mene juttelemaan paikalliseen mielenterveystoimistoon ja se ei maksa mitään.
ja sieppauskokijoita on tutkittu nyt jo varsin monen tiedemiehen toimesta.
Yhteistä näille kaikille tutkimuksille on se että on todettu että havaitsijat/kokijat ovat kaikki
täysin normaaleja ihmisiä.
Alan kirjallisuudessa tästä on paljonkin tietoa.
Se että ufokokijat/havaitsijat kärsisivät mielenterveysongelmista on vain skeptikkojen levittämään 'mututietoa ' .
Esim. SUT myy nykyisin Borgin romppua
' Tiedemiehet ja Ufot 'jossa on paljon tietoa juuri tästä.
Minulla ei ole lähettää terveenpapereita sillä ensin täytyisi olla sairas.
Olen silti saanut kokea asioita joita järkiparka ei osaa selittää muuta kuin luonnonlailla.
Olen myös nähnyt ja kerran kommunikoinut avaruusystävän kanssa, se on yhtä totta kuin nämä kirjaimet tässä.
Hän antoi neuvon jolla pääsin kivuistani eroon.
En käytä alkoholia, en syö psyykelääkkeitä.
Minun totuus on minun totuus eikä sitä mikään mahti horjuta.
Kehottaisin lukemaan kirjan Leap of Faith, jossa astronautti Gordon Cooper kertoo suorastaan huimaavan määrän omia ja myös ilmavoimien kollegoiden ufokohtaamisia. Mutta hehän ovatkin mielestäsi tärähtäneitä?
Kaikesta huolimatta suosittelen kirjaa kaikille fiksuille ja ufoista kiinnostuneille. Vakuuttavaa.
Saatko vielä yhteyttä tähän muukalaiseen joka on ystäväsi?
Olisin kiinnostunut yhteydestä muukalaisen kanssa koska voisin kertoa muukalaisille jutuistani mitä en voi kertoa ihmiskunnalle koska ihmiskunta ei ymmärrä vielä asioitani sellaisina kuin asiani ovat. Nämä eivät ole mitään ongelmallisia juttuja, mutta tahtoisin kuitenkin puhua muukalaisten kanssa. He ovat kuuntelevaisia ja mukavia tyyppejä, paitsi kyllä sieltäkin löytyy pahiksia sieltä avaruudesta niinkuin meidän maapallolta. Mutta jos avaruusystäväsi oli ystävällinen niin se on hyvä juttu se.
Se merkitsee sitä että se voisi kuunnella sanomisiani ja kun muukalaiset tietävät vähän asioista enemmän, he voisivat löytää ehkä sen että kuka oikein olen. Ehkäpä he ovat löytäneet tai sitten ei, kurkistamalla sieluuni löytyy vain se oikea tieto, se vaatiikin sitten jo muukalaisten apua se kurkistus.
Mutta jos saat vielä yhteyttä muukalaisystävääsi, sano että yksi ihminen lisää tarvitsee jutella asioista, joista maapallon ihmisten kanssa ei voi jutella vielä.
Todisteita alieneista vai todisteiden puutetta alieneista?
Epäusko on Uskon vastakohta mutta joka liikaa uskoo on langennut ja on vajavainen,olkoon hänellä pieni kriittisyys apunaan jotta Toden tietäisi.
joka päivälle on omat haasteensa ja joka Vuodelle omat kierronsa,Viisas on vahva eikä mene joka tuulen mukana.
Peaze...