Tuning-autoja kadehditaan

Kyllä jaksaa kateelliset meuhkata täällä palstalla ja liikenteessä välkyttelevät valojaan ja näyttävät keskisormeaan.
Minä ihan tahallanikin kaahailen leuhkasti upealla Audillani ja kyykytän kateellisia.
101160
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 10

Vanhimmat

Eli varakkuutensa hankkia lasikuitupakkelia.
Kyllähän noin maallikon näkökulmasta olisi parempi että pitäisitte vääristyneen taiteenne suljetuilla alueilla.

Äänestä
  • todella MÄNTTI. mikä ihmeen lasikuitukitti. ei sellaista olekkaan, lujitemuovikitti on. mieti kumpi on vahvempi lujitemuovi vai muovi. kerro miksi veneitä ei tehdä muovista.

    Äänestä

  • Nimetön kirjoitti:

    todella MÄNTTI. mikä ihmeen lasikuitukitti. ei sellaista olekkaan, lujitemuovikitti on. mieti kumpi on vahvempi lujitemuovi vai muovi. kerro miksi veneitä ei tehdä muovista.

    minkähän takia autotehtaat ei sitten tee autoja muovista, tai jopa lujitemuovista.

    siks kun se on idiootin hommaa!!

    Äänestä

unta nää...

Äänestä

Voit vapaasti ajella adillasi. Pimeällä parkkiksella voit kokeilla kultasi pakoputkea.

Äänestä

Himmelipoju täällä luulee, että muovihelma-audia kadehditaan. Te homopojat olette sitten samalla kertaa idiootteja ja ällöttäviä!

Äänestä

turhempaa kun hinkata jotain peltilehmää hankkisit mieluummin lippalakkipoju naisen ei menis aikas turhuuteen

Äänestä

... koska olet unohtanut ajovalot, turvavyön ja rekisterikilvet. Kateellinen olen 14- vuotiaasta tyttöystävästäsi joka antaa kaikille jotka ovat laappineet ämpärillisen kittiä autonsa helmoihin.

Äänestä

aja se maailmanlopun vehje vaikka lännestä mereen...Eipä ol tullu vielä vastaavaakaan kuultua että joku viittii leuhkia AUDILLA!!!!!!! Harmillisinta on että olet sotkenut Tuning sanan Audiin....Vaikka pitää tunnustaa,tiedän yhdenpaikan jossa meilläpäin audi pitää johtopaikkaa...Paikallinen romuttamo!!!

Jep,se siittä....
Enpä usko että sulle oikeesti välkäytellään valoja tai näytellään sormea...Jos näin tapahtuu,ni voit syyttää ihan vaan itteäs...Voisiko muiden ihmistenkäytös EHKÄ johtua juurikin tarpeestasi "kyykyttää" muita???Luulenpa vain että muut autoilian ovat sinua astetta korkeammalla eivätkä lähde "kisaamaan" kanssasi...(ihmekkös tuo,jos omistaa audin,Fiatkin voittaa varttimaililla,jopa vaki koneella) luulisin ettei ketään kiinnosta sun levikkeet tai alupallot...enemmänkin liikenneturvallisuus...mutjoo,asiasta voi olla montaa mieltä...

Äänestä

Ite pidän suurinta osaa tuning autoista rumina. Jotkut levikesarjapuskurinjatkeet näyttää vaan siltä, että puskurissa on kiinni toinen puskuri!?

Tuunaajat kuvittelevat että kaikki kadehtii niiden autoja. Todellisuudessa 90% ihmisistä ei välitä. Ainoastaan toiset tuunaajat kadehtii tuunattuja autoja. Mullakin on kallis hieno kitara, mut tuskin kukaan autoharrastaja moista kadehtii!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


söpö biboy kirjoitti:

Kyllä jaksaa kateelliset meuhkata täällä palstalla ja liikenteessä välkyttelevät valojaan ja näyttävät keskisormeaan.
Minä ihan tahallanikin kaahailen leuhkasti upealla Audillani ja kyykytän kateellisia.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu