960 mittariston-95

lamppuja pimeänä mittaristossa,joutuuko purkaan paljonkn vai saako vaihdettua alakautta?taitaa 850 mallissa olla samanlainen.jelppatkaa..
1239
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Tässä on 850 kopsatttu ohje jokun ei ole tarvinnnut ottaa sitä yläosaa irti van niistä suutimien reistä vaihtanut polttimot.Kätilön kädet auttaa aina pikkku sievään näpertelyyn.
http://www.backspegeln.com/tips_dator.asp

Äänestä

Kommentoi aloitusta


purku kirjoitti:

lamppuja pimeänä mittaristossa,joutuuko purkaan paljonkn vai saako vaihdettua alakautta?taitaa 850 mallissa olla samanlainen.jelppatkaa..

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu