Minulla on uusi Touran ja kysyisin mistä voi vaivattomimmin viedä sisähaaroitussarjan johdon pelkääjän puolelle moottoritilasta?
Ken tietää niin pyytäisin ystävällisesti kertomaan.. pitääkö hanskikaslokero ottaa pois, jotta pääsee hommaan kiinni?
nimim.Kylmät ilmat tulee..
Ken tietää niin pyytäisin ystävällisesti kertomaan.. pitääkö hanskikaslokero ottaa pois, jotta pääsee hommaan kiinni?
nimim.Kylmät ilmat tulee..
Vastaukset 7
Vanhimmat
porailet vaan menemään,näin ainakin merkkiliikkeessä toimitaan.
Tulipelti ja erillinen suojus sisäpuolella... ei todellakaan porailla niinkuin perinteisesti.. ;-(
poraat vaan menemään jostain
No voihan porata vaikka ovesta läpi, mut en hae mitää sellasia ratkaisuja..
Sinuna en suoli24-palstalla kysyisi yhtikäs mitään, mikä trollien valtakunta! Tähän kysymykseesi tulleet vastaukset vahvistavat asian.
Mene UltimateVW.com -sivustolle !
Mutta ongelmaksi muodostui rekisteröityminen... siitä ei tullut mitään joten en sinne voinut myöskään kirjoittaa kysymystäni..
Tää on trollien paikka!
Läpivienti on sisäpuolella suurin piirtein kytkinpolkimen kohdalla, ja siis akun takana konehuoneessa.