los cristianos/atlantida

olisiko kellään uusia kuulumisia ko. hotellista/paikasta? Reissu lähestyy ja olisi kiva kuulla ihmisten mielipiteitä :))
4522
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Mennään myös tuohon atlantidaan, tosin matkaan on aikaa vielä n. 4 kuukautta :-(
Kiva ois kuulla hotellista ja los cristianos kohteena tietenkin. Paljon on juttua teneriffasta yleensä ja americaksesta...

Kuulumisia siis vastaanotetaan innolla...

Äänestä

Moi.

Me ollaan menossa kans Atlantidaan,milloin teillä on lähtö, meillä on 23.10.07.
On kuulemma hyvä paikka ystävät ovat käyneet.

Äänestä
  • Mennään hiihtolomalla...eli täytyy vielä ododtella lomaa ka-u-an :-(

    Ooon kanssa kuullut että cristianos on kiva pieni paikka joka "kiinni" americaksessa.
    hotellista en oo juuri lukenut mitään kommentteja...

    Mukavaa matkaa, nauttikaa lomastanne ;-)

    Äänestä

  • Meillä lähtö 23.11, 2vkoa ollaan. Mukana 6v. tyttö.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


pirkko kirjoitti:

olisiko kellään uusia kuulumisia ko. hotellista/paikasta? Reissu lähestyy ja olisi kiva kuulla ihmisten mielipiteitä :))

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu