Pelottaa jo valmiiksi, että illalla viihteellisessä mielentilassa erehdyn kirjoittamaan sinulle jotain harkitsematonta, jota saan katua ja hävetä.. Parempi ehkä pysyä pois koneelta, ottaa piuhat irti ja viedä modeemi vaikka ullakolle lukkojen taakse.. Ihan vain turvallisuussyistä.
Noniin
#####
141445
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 14
Vanhimmat
josh vahingosha juhlatunteishashi paljashtaisit vähän tunteitashi... *hik* Ehkä shiitä joku vielä shattuishi ilahtumaankin..? KAMALA ajatush!
Tunteiden paljastaminen kamala ajatus ole, mutta mieluummin tekisin sen ihan selvinpäin.
ja aloita kertomalla missä ja vaikka mun nimen ekakirjain? Jookos joo,koskaan ei tiedä,vaikka osuis;)
sitä taida täälläkään tehdä. Olen häntä jo jossain muualla palstalla huhuillut nimettömänä ja jotain vastausta sainkin, joten jos seuraava siirto ois ihan henk.koht. Sitten kun tiedän mitä sanoa.
mun kaivattuni ja me asumme pks-seudulla? Sano edes oliko oikein,jos oli,niin laitan itse sulle viestii;)
kymmenen pistettä ja papukaijamerkki!!!
Asutaankin.
tappelii...kumpi "ehtii" laitta viestin nopeemmin???????
siirto.....Mun nimi alkaaT-kirjaimella? Jos tääkin tärppää,niin kohta soitan sulle,oletko valmis?? Haniböö;)
ole, mutta soita sille omallesi kuitenkin. Mä pistän nyt koneen kiinni.
ei ookkaa,tuli menoa näemmä.Entäs ne viestit??
ja laita mulle viestiä....
yhdet ja sitten viesti..;)
niin uskallat tarttua jo puhelimeenkin! Kippis!