Kadin suosio romahtanut

Kadi, talon laiskin asukas on ruvennut jo kyllästyttämään yhtä ja toista. Kadi on juoppo, joutaa talosta lähtiessään suoraan hoitoon. kadi on kaikin puolin ihan bimbo. kadi ulos tänään.
2335
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

heräsit ja mietit,että olipas kumma uni... ;D Kerro nyt vielä,että Jussin suosio on JÄTTIMÄISESSÄ kasvussa.

HEHHEHHEEE ;D

Äänestä
  • Mun silmissä Kadin suosio kasvaa sitä enemmän mitä enemmän yritätte provota..
    Kadi is best

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


niiiiiin on kirjoitti:

Kadi, talon laiskin asukas on ruvennut jo kyllästyttämään yhtä ja toista. Kadi on juoppo, joutaa talosta lähtiessään suoraan hoitoon. kadi on kaikin puolin ihan bimbo. kadi ulos tänään.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu