Pankeilla listat jo

keiden asunnot realisoidaan ja lainat irtisanotaan

- tieto tuli luotettavalta taholta
51040
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

suosikkikohteita ruksaillaan parhaillaan, -60%.

Äänestä

51:ssäkin osavaltiossa. Hep

Äänestä

suljetaan konttorin ulkopuolelle pois likaamasta konttorin lattioita.

Äänestä
  • likaamaan pankkien puhtoisia interiöörejä

    Äänestä

että läskeillä vuokraisänillä on listat ketkä tullaan viemään ajaksi X sodomantaloon.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


valmiina : kirjoitti:

keiden asunnot realisoidaan ja lainat irtisanotaan

- tieto tuli luotettavalta taholta

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu